کنفرانس دیفرا پیش از نبرد با رئال

اوزیبو دی فرانچسکو اذعان کرد که رم اراده خود را از دست داده است، اما هشدار داد که اراده چیزی نیست که شما بتوانید آن را در سوپر مارکت بخرید.رم در بازی اول هفته به اودنیزه باخت و با عملکردی ضعیف به بازی رئال مادرید می روند. دی فرانچسکو قبل بازی با رئال مادرید به کنفراس مطبوعاتی رفت. به نقل از فوتبال ایتالیا دی فرانچسکو گفت:”آنچه گم شده است عزم راسخ است. این چیزی است که اغلب در مورد آن نوشته شده است، اما چیزی نیست بتوان در سوپرمارکت خرید.این تمایل به پیروزی در بازی با بی رحمی است، جایی که شما به طور صریح و بی رحمانه بازی می کنید.ما در حمله و دفاع فاقد اشتیاق بودیم.ما میل به پیروزی در دفاع و حمله را از دست دادیم.ما برای آن بازی آماده شدیم که بازی بسیار مهمی بود، بنابراین از دست دادن آن واقعا باعث ناراحتی من شد.ما باور نداریم که ما چه کاری می توانیم انجام می دهیم، ما باید بی رحمانه تر بازی کنیم. ما در حال کار با بچه ها هستیم .بازیکنان مصدوم؟لورنزو پلگرینی برای دیدار مقابل رئال و اینتر در دسترس نخواهد بود.از طرفی اولسن امروز آزمایشاتی انجام داد که مثبت بود و مشکلی ندارد!مانولاس؟امروز آخرین تست پزشکی از او گرفته خواهد شد اگر خوب باشد،در ترکیب قرار خواهد گرفت. ما باید حضور بیشتری در محوطه جریمه حریف داشته باشیم.ما باید روی ذهنیت بازیکنان و بازی خود کار کنیم.خوش شانس هستیم که یک بازی بزرگ داریم تا بتوانیم خودمان را در آنجا نشان دهیم و ثابت کنیم تیمی نیستیم که در اودینزه دیدید.من همواره تیم را تشویق به پرس می کنم.
اگر می‌خواهید درباره تیم می توانم صحبت کنم، در مورد خودم حرف نمی‌زنم چون همیشه اعتماد باشگاه را احساس کرده‌ام.ما در لیگ قهرمانان جایگاه خوبی داریم و ما می‌توانیم آن را به همراه عملکرد عالی در فردا، تمام کنیم.
“ما دو تیم در شرایط مساوی هستیم که که فردا با هم رقابت می کنیم.رم در گروه خود 9امتیاز دارد و فکر می کنم که این خوب است. به نظرم آنها بسیار شبیه سال گذشته هستند اما آنها قبل از شنبه در فرم خوبی بودند.من تفاوت زیادی نمی بینم اما از لحاظ روحی و روانی تغییراتی وجود خواهد داشت.این مسابقه برای هر دو تیم همزمان متفاوت ست.باید در بازی فردا تمرکز کنیم پیام های مثبت فرستیم.ما به عزم و اراده بیشتر نیاز داریم.با شروع،باید تلاش هایمان را از لحاظ تمرکز و آمادگی دو برابر کنیم.”