مصاحبه شیک با SN TV

پاتریک شیک نشان می دهد که بین او و ادین ژکو رقابتی وجود دارد.اما اصرار دارد که من می توانم خیلی از هم تیمی هایم در رم یاد بگیرم.
مهاجم اهل جمهوری چک در مصاحبه با SNTV گفت:”احساس خیلی خوبی دارم.ژکو به من گفت که این طلسم خوب است.من اکنون بهتر تمرین می کنم و احساس می کنم بهتر از گذشته شده ام. من می توانم خیلی از ادین یاد بگیرم.هر دو ما می خواهیم بازی کنیم، بنابراین یک رقابت خاص بین ما وجود دارد، زیرا فقط یک مهاجم می تواند بازی کند.با این حال، ما دوستان بسیار خوبی هستیم زیرا او به زبان من حرف می زند. من واقعا دوست دارم که به عنوان یک مهاجم بازی کنم اما همه چیز در برابر بارسلونا تغییر کرد.احساس خوبی کردم، من برای تیم کار می کردم و نتیجه فوق العاده ای رخ داد. در چند بازی بعدی سعی خواهم کرد نشان دهم که چه توانایی هایی دارم ، اما فقط به نحوه بازی و آنچه من انجام می دهم بستگی دارد.خواهیم دید!
رئال مادرید کمی دچار دردسر شده است . آنها مربی عوض کرده اند ، اما رئال همیشه رئال خواهد بود و لیگ قهرمانان همیشه لیگ قهرمانان خواهد بود.این یک بازی زیبا برای طرفداران است اما برای ما بسیار دشوار است. من شایعات زیادی درباره خودم شنیده ام، اما ایده هایم روشن است: فقط می خواهم اینجا باشم و نشان دهم که چه کاری می توانم انجام دهم.”