کنفرانس مطبوعاتی دی فرانچسکو برای بازی با فیورنتینا

دی فرانچسکو در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد این صحبت های مربی رم است.

اوزبیو دی فرانچسکو در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی با فیورنتینا اعلام کرد که میخواهد هجومی کار کند و روند برتری تیم تداوم داشته باشد.همچنین او اعلام کرد دروسی در ترکیب نخواهد بود و احتمالا بازی با زسکا هم از دست خواهد داد.
دوست داری تیم چه تفاوتی نسبت به بازی با ناپولی داشته باشد؟
من امیدوارم نگرشمان متفاوت و تهاجمی تر باشد. یک نگرش که ما باید در آن تداوم پیدا کنیم. من می خواهم تیم را به ایده هایی که در آن تهاجمی کار می کنیم تداوم بدهم.
شرایط پاستوره و کلایورت؟
آنها امروز پس از آسیب دیدگی،در تمرینات حاضر شدند، کلایورت کمتر از پاستوره آماده است. خاویر احتمالا فردا او را در زمین می بینیم، اما هر دو آنها احضار خواهند شد.
چگونگی وضعیت ده روسی و مانولاس ؟
من در مورد سلامتی بازیکنانم سخنرانی می کنم … باید بگویم که ده روسی قطعا برای فردا دعوت نخواهد شد؛ زیرا او هنوز درد دارد، احتمالا حتی برای زسکا و برای سمپا به سختی در دسترس خواهد بود . این وضعیت سلامتی اوست. مانولاس اولین تمرین امروز را انجام داد، او مثبت بود و برای فردا در دسترس خواهد بود. از اینجا می گویم که او بازی خواهد کرد … من امروز و فردا ارزیابی خواهم کرد.
آیا در خط میانی با سه بازیکن خواهید بود؟
همه چیز امکان پذیر است، اما من نیمه دوم ناپل را ارزیابی کردم و من آن را دوست نداشتم: خیلی متکبر، حتی از نظر کلی. من می خواهم سیستم بازی تیمم تداوم داشته باشد، تمایل ندارم که ظاهر تیم را مداوم تغییر بدهم.
نتایج گذشته جالب نبود.هدفتان برای این فصل کسب رتبه چهارم است؟
واضح است که دیر شده، اما سال گذشته هم در ابتدا نتایج خوبی نگرفتیم. احتمال کمتر شدن فاصله با سایر رقبا هست.ما باید در مسابقات آینده برنده شویم. اما من دوست ندارم از رتبه صحبت کنم. میلان دو بازی پیش پشت سر ما بود، حالا در جایگاه چهارم قرار دارد. اینتر خیلی بد بود و سپس پیروزی و اطمینان را پیدا کرد. اما من راضی نیستم، برای من کافی نیست. ما باید در عملکرد نیز رشد کنیم
فردا شیک بازی خواهد کرد یا همچنان پشت ژکو می ماند؟
فردا ژکو به عنوان مهاجم بازی خواهد کرد، شیک فعلا در نیمکت خواهد بود.فردا خواهیم دید. مسیر رشد برای همه وجود دارد، احتمال این که بسیاری از بازیکنان بازی کنند وجود دارد. همه آنها درگیر هستند، من همه آنها را به همان شیوه میبینم. من به رشد هر کس در انتخاب خود اهمیت می دهم. زمان هایی وجود دارد که شما نیاز به تجربه بیشتر دارید و می توانید جوانان را در آن بپردازید، باید لحظات را ارزیابی کنید. در دراز مدت بسیاری ممکن است آماده شوند.