مصاحبه ده روسی بعد از برد در دربی

 

دانیله ده روسی کاپیتان رمی ها بعد از فتح دربی گفت: “الان صحبت کردن در مورد برد آسان است، اما صادقانه بگویم قبل از بازی به تساوی هم راضی بودم.

منفی بافی های زیادی پیرامون تیم وجود داشت و جو بین تیم و هواداران نشان از اطمینان همیشگی نداشت. شکست در این دربی می توانست یک فاجعه باشد، و بازگشت از آن شکست کار بسیار سختی میشد حتی اگر باز هم در تریگوریا قرنطینه میشدیم.

قبلاً هم شرایط سخت را تجربه کرده بودیم. گاهی تساوی در بعضی دربی ها نتیجه بدی نیست. اما امروز در زمین مسابقه از ابتدا ذهنیت درستی داشتیم. نشان دادیم تیم بزرگی هستیم و بسیار خرسند هستم.

پیروزی در دربی به ما اعتماد به نفس بیشتری داد. شادی خواهیم کرد اما یادمان هست که سه شنبه شب بازی مهم دیگری داریم. هدف بعدی ما صعود از مرحله گروهی چمپیونز لیگ است و مسلما باید به آن برسیم.

می خواهم این برد را به خانواده بازیکنان و کادر فنی تیم تقدیم کنم چون وقتی شرایط باشگاه خوب نباشد آنها نیز شرایط خوبی ندارد.
بازیکنان با نتایج زندگی می کنند و زمانی که شکست می خورید لبخند زدن در خانه بسیار سخت است. همچنین باید بگویم ساباتینی در قلب ماست، او برای باشگاه تلاش زیادی کرده است و امیدوارم به زودی بهبودی کامل پیدا کند.”