مصاحبه برایان کریستانته با ROMA TV

کریستانته در اولین مصاحبه اش به عنوان بازیکن رم، گفتگویی با Roma TV داشت. وی گفت:
این شهر و این باشگاه نیاز به معرفی ندارند؛ از همان لحظه ای که در فرودگاه بودم، محبت طرفداران را حس کردم. باشگاه واقعا مرا می خواست و من نیز به طور جدی خواهان حضور در رم بودم؛ برای همین توانستیم در همین روزهای ابتدایی فصل نقل و انتقالات به توافقی برسیم. بسیار راضی هستم و آرزوی این را داشتم که در رم بازی کنم.
به عنوان یک بازیکن جوان، شانس این را داشتم که در خارج از ایتالیا (بنفیکا) هم به میدان بروم؛ تجربه ارزشمندی برای من بود و قطعا نقش مهمی در مسیر پیشرفتم داشت. تجربه فوق العاده ای در آتالانتا داشتم و توانستم خیلی سریع جا بیفتم. لازم است از همه اعضای این باشگاه تشکر کنم.
هر کاری می کنم تا در رم مفید باشم؛ باشگاه اعتمادش به من را نشان داده است و حالا وقت آن رسیده که جواب اعتمادشان را در زمین بدهم. آمدن به رم، تصمیمی احساسی و عجولانه نبود بلکه این تصمیم در آرامش و با فکر گرفته شد؛ حالا می خواهم توانایی هایم را نشان بدهم و مطمئنم که می توانم بهترین عملکرد ممکن را در رم داشته باشم.
بازی کردن در لیگ قهرمانان اروپا، هدف اصلی هر بازیکنی است؛ هر پسری که می خواهد فوتبال را به طور حرفه ای آغاز کند، با هدف حضور در لیگ قهرمانان اروپا پیش می رود. قبلا این بازی ها را تجربه کردم و حالا شانس این را دارم که دوباره در لیگ قهرمانان اروپا به میدان بروم. رم فصل گذشته نشان داد در سطح تیم های بزرگ اروپاست و امیدوارم بتوانیم اتفاقات فصل گذشته را دوباره تکرار کنیم.
هم با مونچی و هم با دی فرانچسکو صحبت کردم؛ آنها از دلیل انتخابم گفتند؛ فقط می توانم از آنها تشکر کنم که این فرصت بزرگ را در اختیارم گذاشتند. همه می دانند که بازی کردن در شهر رم، با سایر نقاط فرق دارد و بسیار خاص است.