مذاکره برای تمدید قرارداد فلورنزی

از قرارداد الساندرو فلورنتزی با رم فقط یک فصل دیگر باقی مانده است و او در تابستان 2019، بازیکن آزاد خواهد بود؛ هنوز خبری از توافق برای تمدید قرارداد نیست اما هفته آینده تحولاتی در پیش است.

به نقل از وبسایت جانلوکا دی مارتزیو، هفته آینده ملاقاتی بین مسئولان رم و الساندرو لوچی، ایجنت فلورنتزی برگزار می شود و طرفین در مورد تمدید قرارداد صحبت می کنند. هم باشگاه و هم فلورنتزی خواهان ادامه همکاری با یکدیگر هستند اما لازم است خواسته بازیکن برآورده شود. به زودی اخبار جدیدی در مورد فلورنتزی شنیده خواهد شد.

کوریره دلو اسپورت نیز اعلام کرد فلورنتزی برای تمدید قرارداد دو شرط اصلی دارد. اول اینکه دستمزش با پاداش ها به 4 میلیون یورو در سال برسد و دوم اینکه دیگر از او در سمت راست خط دفاعی به شکل پیاپی استفاده نشود. فلورنتزی ابتدا هافبک بود، سپس وینگر راست شد و در ادامه به پست دفاع راست منتقل شد و اکنون سه فصلی است دائما در این پست به میدان می رود؛ بازیکن ترجیح می دهد بیش تر در نیمه زمین حریف به کار گرفته شود.

فلورنتزی محصول آکادمی رم است؛ او برخلاف توتی و ده روسی، یک فصل به صورت قرضی در کروتونه به میدان رفت تا بازیکنی تک باشگاهی محسوب نشود. اخیرا گزارش شد یوونتوس، اینتر و میلان منتظر مشخص شدن وضعیت این بازیکن هستند تا در صورت عدم توافق او با رم، برای جذبش در تابستان آینده به صورت آزاد وارد عمل شوند.