احتمال پیشنهاد 15 میلیون یورویی برای جاستین کلایورت

لیورپول و تاتنهام حاضرند 25 میلیون یورو به آژاکس بپردازند. پسر پاتریک کلایورت فقط تا تابستان 2019 با آژاکس قرارداد دارد و می خواهد هلند را ترک کند. مونچی که قبلا با رایولا، ایجنت این بازیکن به توافق شخصی رسیده است، این هفته به سراغ مسئولان آژاکس می رود تا این انتقال را نهایی کند.

اسپورت ایتالیا، گزارش داد که رم آماده است پیشنهاد قبلی اش را که 8 میلیون یورو به علاوه مبالغ شرطی بود، به 12 میلیون یورو به علاوه مبالغ شرطی برساند که ارزش پیشنهاد در کل 15 میلیون یورو می شود. از نظر مونچی، 15 میلیون یورو برای بازیکنی که تنها یک سال از قراردادش باقی مانده، معقول است هرچند مبلغ پیشنهادی رم هنوز فاصله زیادی تا 25-20 میلیون یوروی مورد نظر آژاکس دارد اما رم امیدوار است که خواسته کلایورت کمک کند تا توافق حاصل شود.

کوریره دلو اسپورت هم مدعی شد که لیورپول و تاتنهام حاضرند 25 میلیون یوروی درخواستی آژاکس را بپردازند. قبلا گفته شد کلایورت از اینکه آژاکس سعی کرده بدون اطلاع او با تاتنهام به توافق برسد، بسیار ناراحت شده است. این بازیکن ترجیح می دهد راهی سری آ شود و زیر نظر دی فرانچسکو کار کند. وینگر چپ تازه 19 ساله شده است و در فصلی که گذشت طی 30 بازی در لیگ هلند، موفق به ثبت 10 گل و 5 پاس گل شد.