کنفرانس مطبوعاتی ناینگولان و دی فرانچسکو

رم_لیورپول

‏کنفرانس مطبوعاتی | ?️ | دی‌فرانچسکو و ناینگولان در کنفرانس مطبوعاتی در مورد بازی برگشت در نیمه‌نهایی ‎@ChampionsLeague صحبت کردند.
‏دی‌فرانچسکو: «ما در مقابل تیمی قرار می‌گیریم که خیلی با بارسلونا تفاوت داره و بازی مستقیم از ارکان اصلی اونا هست. به هر حال ما می‌خوایم یک بار دیگه کامبک داشته باشیم و اتفاق ویژه‌ای رقم بزنیم.»

‎‏دی‌فرانچسکو: «من امروز همه چیز رو بررسی می‌کنم تا بتونم ترکیب رو انتخاب کنم. ما باید هم به دفاع توجه داشته باشیم و هم به حمله. متاسفانه باید بگم که کوین استروتمن در فهرست مصدومان ما قرار داره.»

‏دی‌فرانچسکو: «ما نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان رو جلوی 70هزار تماشاگر برگزار می‌کنیم و باید انتظار داشت که تیم آماده باشه. از بازیکنان می‌خوام که شور و اشتیاق لازم برای پیروز شدن در این چالش رو داشته باشن.»

‎‏دی‌فرانچسکو: «درباره شان کاکس و خانواده او، نظرات من و باشگاه کاملا در راستای هم قرار داره و ما کاملا هر شکل از خشونت رو محکوم می‌کنیم. اکثریت قریب به اتفاق هواداران رُم هوادارانی عالی هستند. امیدوارم فردا شاهد یک بازی فوق‌العاده باشیم.»

‎‏دی‌فرانچسکو: «خوشحالم که تا این مرحله اومدیم ولی هیچوقت به اینجا راضی نمیشم؛ ما باید به فکر رفتن به فینالِ کیِف باشیم. سعی می‌کنم به این بازی هم مثل بازی‌های دیگه نگاه کنم. نظراتمو کامل به تیم منتقل کردم و اونا رو متقاعد کردم که پیروزی ممکن هست.»

‎‏دی‌فرانچسکو: «تنها بازی خانگی این فصل لیگ قهرمانان که واقعا ما رو اذیت کرده بازی با اتلتیکو بوده. از اون به بعد ما تونستیم برتری کامل نسبت به حریفامون داشته باشیم و امیدوارم فردا هم همینطور باشه. اشتیاق هواداران می‌تونه ما رو به جلو هدایت کنه.»

‏ناینگولان: «اگر در چنین مسابقاتی حتی یک لحظه تمرکزتون رو از دست بدید سخت تنبیه خواهید شد. ما باید 90 دقیقه با تمرکز بازی کنیم و تمام تلاشمون رو بکنیم. این تنها راهی هست که می‌تونیم پیروز باشیم.»
‏ناینگولان: «بالا اومدن ما تا این مرحله خیلی عالی بوده و امیدواریم که بتونیم باز هم ادامه بدیم؛ تیم ما تمرکز لازم رو داره و من باور دارم که می‌تونیم این کار رو بکنیم.»
‏ناینگولان: «در بازی رفت، لیورپول در طول بازی تمرکز بیشتری نسبت به ما داشت. ما تونستیم در اواخر بازی دو گل بزنیم که امید رو به ما برگردوند. ما می‌دونیم که نباید اشتباهات هفته گذشته رو دوباره مرتکب بشیم.»