صحبت های راجا ناینگولان در کنفرانس مطبوعاتی دیدار با بارسلونا

رم-بارسلونا

به نقل از Football-Italia، از ناینگولان در مورد بازی رفت و شکست 4-1 پرسیده شد و او پاسخ داد:

از طرف ما که بازی خوبی بود. کمی بدشانس بودیم و تصمیماتی به نفع ما گرفته نشد. حال در این نقطه هستیم، امیدواریم که بازی خوبی شود. امیدواریم که کاری مهم انجام دهیم. من هرگز قهرمانی کسب نکردم، ولی به نظرم آنهایی که مرا می شناسند می دانند که همیشه برای کسب قهرمانی بازی کردم. ترجیح می دهم در هرکاری سخت ترین راه را انتخاب کنم!

رفتن به تیمی برنده و کسب قهرمانی که کاری ندارد و باعث افتخار نیست. از نظر من، بهتر است که نقشی پررنگ در تیمی داشته باشید که شانس کمتری برای قهرمانی دارد و در نهایت با آنها قهرمان شوید؛ حتی اگر یک بار این اتفاق بیفتد لذتی چند برابر دارد. رم را فقط به این خاطر انتخاب نکردم بلکه باشگاهی سرشناس است و باشگاه مثل شهر رم لایق دست یافتن به چیزی مهم است.

فرق چندانی بین دو خط هافبک در بازی رفت ندیدم. ما بدشانس بودیم، ولی امیدواریم که اشتباهات کمی انجام دهیم و بتوانیم از فرصت هایی که ایجاد می کنیم استفاده کنیم.

از ناینگولان پرسیده شد که احتمال رفتن رم به مرحله بعد چقدر است؟

نمی دانم، ولی ما فرصت داشتیم که در بازی رفت گل بزنیم اما گل آخر آنها کار را دوباره سخت کرد. حتی مقابل فیورنتینا هم موقعیت های زیادی داشتیم، پس باید کاری کنیم که ارزش داشته باشند. بستگی به خودمان دارد. باید جلوی دروازه بی رحم تر باشیم و از موقعیت هایمان استفاده کنیم. خواهیم دید که کارها چطور پیش می روند، اما باید با این فکر که می توانیم خوب کار کنیم و به حریفی مثل بارسلونا ضربه بزنیم به میدان برویم.

قبل از مسابقه مقابل بولونیا، 100 درصد بودم. بعد آن مشکل کوچک پیش آمد. کمی برایم مشکل ساز شد و بازی مقابل بارسلونا را از دست دادم ولی هر روز بهتر می شوم. من کسی هستم که همیشه می خواهد بازی کند، حتی با درد. تصمیم گرفتم در بازی رفت فرصت را در اختیار بقیه قرار بدهم و آنهایی که وضعیتشان بهتر از من بود به میدان بروند، ولی حالا دوباره بهتر هستم.